ONLİNE ÖDEME

Hakkımızda

Sizlerin güveniyle 46.yaşımızı kutluyoruz,

Değerli dostlarımız,

2016 yılında 46.yıldönümünü kutladığımız firmamız 1970 yılında babamız Kadı Mustafa ŞAHBAZ tarafından “Şahbazlar Ticaret” adı altında ticari hayatına adım atmıştır.

İlk yıllarda tüp,tüp malzemeleri ve ısıtıcı grupları ile faaliyet gösteren firmamız daha sonraki yıllarda ise bünyesine beyaz eşya toptan satıcılığını da eklemiş, böylelikle yoluna büyüyerek ve güvenle devam etmiştir.

Zorlu Holding bünyesindeki Vestel elektronik ve beyaz eşya markasının güney güneydoğu distribütörlüğünü 1990 yılında üstlenen firmamız bu görevi 2001 yılına kadar başarı ile sürdürmüştür.

Firmamız bu tarihten itibaren yine Zorlu Holding bünyesindeki Regal’ in güney,güneydoğu distribütörlüğünü üstlenmiştir.Satışını üstlendiği markaları zirveye taşıyarak yoluna emin adımlarla devam eden firmamız 2014 yılı sonunda Regal ile yolunu ayırıp , Koç Holding bünyesindeki Altus ve Zorlu Holding bünyesindeki Finlux markaları ile yoluna devam etmeye karar vermiştir.

2014 yılında Antalya’ da şube açarak Akdeniz bölgesi ve Ege bölgesi Altus bayiliğini de  üstlenen firmamız 2015 yılında İç Anadolu bölgesine de açılarak Türkiye genelinde birçok il ve ilçede tecrübeli kadrosuyla siz değerli bayilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.Şahbazlar A.Ş olarak dayanıklı tüketim pazarlamasının yanı sıra Türkiye’nin büyük besi çiftliklerinden birine sahiptir. 3000 dönüm arazi üzerine kurulmuş olan besi çiftliğimiz Ülkemizin  sayılı besi çiftlikleri arasında yerini almış bulunmaktadır. Besi çiftliğimizde tamamen doğal yemlerle beslenen hayvanlarımız, belirli kilolara ulaştıklarında ülkemizin önde gelen gıda kuruluşları kanalıyla değerli halkımızın tüketimine sunulmaktadır.

Bu misyonumuzu büyük ve tecrübeli hizmet kadrosuyla siz değeli iş ortaklarımızla birlikte daha ileriye götürmek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek asıl hedeflerimiz arasında yer alacaktır.

Sevgi ve saygılarımızla,

ŞAHBAZLAR A.Ş  Yön.Kur.Bşk

MEHMET ŞAHBAZ